נשמח לעמוד לשירותכם

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  טניס ויכולת ניהול

  מנהל בעולם העסקים הדינמי שבו אנו חיים מתאפיין בתכונות רבות הנדרשות ממנו בכדי להגיע להישגים. דוגמא ראשונה לתכונה כזאת היא החלטיות, תכונה שעשויה להיות מן החשובות ביותר. כאשר מנהל ניצב בפני ברירות והחלטות ששוות עבור החברה וקהל לקוחותיו כסף רב עליו להיות מסוגל לקבל החלטה במהירות וביעילות. כמו כן, מנהל נדרש פעמים רבות גם להתמודד במצבי לחץ ולגלות עמידות, לעיתים לוח-זמנים צפוף, מועד חתימה או לקוח חסר סבלנות יכולים להפעיל לחצים רבים על המנהל שנדרש לגלות יכולת עמידה. בנוסף, מנהל טוב צריך להיות אדם שניכון להתמודד עם אתגרים ולהיות מחויב להשגת יעדים. הליבה העיקרית של כל חברה מצליחה הוא מנהל שרואה באתגרים הזדמנות יותר מאשר קושי ורעב להשיג יעדים.

  עד לרגע זה נגענו בעולם העסקי, בואו נבין איך זה קשור לטניס?

  משחק הטניס הוא ענף ספורט תחרותי שבו יחיד או זוג נדרשים לגלות את תכונות המנהל וליישם אותן בזמן אמת על המגרש בכל משחק מחדש !.

  שחקן טניס נדרש לגלות החלטיות בכל הגשה מחדש!, כאשר עליו להחליט על מיקום,עוצמת החבטה ותכנון אסטרטגי נכון של קבלת אותה ההחלטה (האם כדאי לנסות להכריע על ידי חבטה חזקה או דווקא לשחק על חבטה עדינה ומדויקת). כמו כן, שחקן טניס ניצב בפני מצבי לחץ רבים, כאשר משחקון או מערכה נמצאים לפני הכרעה, ועליו לקחת חבטה שעשויה להכריע את גורל ההתמודדות. שחקן הטניס נדרש להוציא את החבטה "הנכונה" לפועל תוך כדי המתח הכרוך באפשרות חוסר ההצלחה. כמו-כן, משחק הטניס מעצם היותו תחרותי ודינמי מזמן הרבה הכרעות, שינויים פתאומיים בתוצאה, הפתעות מצד היריב ותנאים שלעיתים מקשים על ההתמודדות. יכולת העמידה בלחצים וגילוי העמדים שצוינו לעיל הם כלי חשוב ביותר בדרך לניצחון!

  גורם נוסף שמשמש כלי עבור המנהל ושחקן הטניס מפתח היא היכולת להתמודד עם אתגרים ומחויבות להשגת יעדים. משחקן הטניס, מעצם היותו תחרותי מזמן אתגרים רבים אשר יכולים לבוא לידי ביטוי, בתנאי מגרש ומזג אוויר, התפתחות מפתיעה במשחק שמצריכה מיקוד וריכוז מרבי מצד השחקן ואתגרים רבים נוספים שהשחקן מתמודד עמם. שחקן הטניס כמו המנהל, נדרש להגיע להישגים והצלחות ולראות באתגרים הזדמנות ולא בהכרח קושי.

  ניתן לומר שאותם כלים וגורמים הדרושים על מנת לנהל היטב הם גם הכלים שמשרתים את שחקן הטניס בכדי להגיע להישגים ולנצח! ולכן, ענף הטניס מגלם בתוכו את כל אותן התכונות שגורמות לשחקן טוב להיות גם מנהל טוב!

  נשמח לעמוד לשירותכם

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   מאמרים

   עצות לבחירת חוג לילד

   כולנו מכירים את זה, ילד חוזר הביתה מבית הספר עם עלונים צבעוניים שקיבל, המציעים לו חוגים שונים: ריקודים, טניס, שחיה, אומנות, מחשבים... בעידן שלנו, עם המבחר הרחב, בחירת...

   טניס לקטנטנים

   רוצים להנחיל לטניסאים הצעירים ערכים ספורטיביים? מחפשים מסגרת לשעות אחר הצהריים? תוכנית "Vamos קטנטנים" היא תוכנית טניס עשירה המותאמת במיוחד עבור ילדים החל מגיל 3.5. התוכנית מגוונת ופועלת במישור...

   טניס לסטודנטים

   תוכנית אימון חדשה ומרעננת במיוחד עבורך, הסטודנט! חולה על ספורט? מחפש דרך אפקטיבית להפיג את המתח מהלימודים? אנחנו הבית שלך! Vamos טניס פתחה לו מכבר תוכנית אימון לסטודנטים באוניברסיטת חיפה ואנו...

   ענקית קידום האתרים