נשמח לעמוד לשירותכם

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  ריקרדו ביוגרפיה

  ריקרדו הוטנר נולד בעיר מונטוידאו, בירת אורוגוואי שבדרום אמריקה, שם רכש מאביו את אהבתו לטניס. בגיל 12, החל להתאמן במועדון הטניס של מונטוידאו והגיע למקום שני באורוגוואי בקטגוריית גילאי 21. ריקרדו היה שחקן בולט בליגה הלאומית בין מועדונים, וכבר בגיל צעיר התחיל לאמן יחידים וקבוצות. ההצלחה לא איחרה לבוא, ומה שהחל כתחביב הפך לימים למקצוע של ממש. ריקרדו הצליח לשלב את עבודתו כמאמן עם קריירה אישית ספורטיבית, כולל יציאה לתחרויות בחו"ל- בעיקר ביבשת הדרום-אמריקאית, הוא התפתח כשחקן מקצועי, פתח שיטות אימון בלעדיות והפך עם הזמן למאמן הפופולארי של המועדון. גם לימודי המחשבים באוניברסיטת אורוגוואי תרמו במידה ניכרת להתפתחותו כשחקן ומאמן טקטי מעולה, בונה אסטרטגיות ומהלכים ייחודיים תוך שימוש באספקטים האוירודינמיים של המשחק.

  בגיל 24, עלה עם משפחתו לישראל בתור מאמן טניס מקצועי בעל ניסיון רב, וזאת למרות גילו הצעיר יחסית.

  מרכז הטניס בחיפה אימץ את המאמן המבטיח והשאפתני. ב19 השנים הבאות עלה מרכז הטניס בחיפה בחיפה על מפת הטניס הישראלי לא מעט בזכות ריקרדו הוטנר. בין תלמידיו נמצאים אלופי ישראל רבים בכל קטגוריות הגילאים, ביניהם:

  נועם אוקון – אלוף ישראל לנוער

  יוני ארליך – שחקן נוער מהשורה הראשונה, מקום 5 בעולם בזוגות

  דני לפלר – אלוף ישראל לנוער, לזכותו ניצחון על פבריס סנטורו הצרפתי

  עופר סלע – אחיו הבכור של דודי סלע, היה בין השחקנים הטובים בארץ.

  מאיר דארי – אלוף ישראל לנוער

  אלעד שטרן – שחקן קולג'

  אור דקל – אלוף ישראל ושחקן קולג', דירוג שיא 316 בATP

  ענת אלעזרי – אלופת ישראל בכל הגילאים ושחקנית קולג'

  חלי ברגיל – אלופת ישראל בנוער ובבוגרות, הגיעה לדירוג 250 בעולם.

  סשה אדלשטיין – שחקנית קולג'

  מירב דואק – אלופת ישראל, ספורטאית מצטיינת

  נטלי כהנא – אלופת ישראל, הגיעה למקום 190 בעולם, כיום מאמנת נבחרת נשים בקולג' באוניברסיטת קליפורניה

  חגית אורון – אלופת ישראל בנוער בכל הגילאים

  הילה רוזן – אלופת ישראל בנוער, הגיעה למקום 150 בעולם

  דניאל טינטריוב – אלוף ישראל לנוער

  פאהום פאהום – הגיע לדרוג 80 בITF, שחקן קולג'

  ועוד רבים אחרים

  חלקם המשיכו לפתח קריירה מקצועית- נועם אוקון הגיע לtop 100 עולמי, והיה לשחקן מפתח שנים רבות בגביע הדיוויס, יוני ארליך התפתח לשחקן זוגות לצד אנדי רם – דירוג שיא בזוגות – ATP 5 בעולם, גם הוא שחקן דיוויס בזוגות. רבים אחרים קיבלו מלגה מלאה ללימודים בקולג'ים שונים ברחבי ארה"ב בזכות הישגיהם ורמתם הגבוהה בארץ. חלקם הפכו את העיסוק הספורטיבי שלהם למקצוע ועובדים כמאמנים ושופטים במשחקי טניס בארץ ובחו"ל.

  במרכז הטניס בחיפה, ריקרדו הוטנר היה  מאמן טניס תחרותי פיתח ומימש תכניות שונות כגון:

  תוכניות מיוחדות לבתי ספר, תוכניות חברתיות למבוגרים, תוכניות מיוחדות לשחקנים בכיסא גלגלים, תכנית ייחודית לשחקנים בעלי צרכים מיוחדים ועוד. פעמים רבות יצא עם משלחות של הטניסאים הישראלים לתחרויות בחו"ל.

  בשנים 2002 ו2003, ריקרדו הוטנר הקים מרכז טניס ביוקנעם בו שימש כמאמן ראשי, מאמן תחרותי, והיה אחראי על הפעלת המקום, גיוס שחקנים – ילדים ובוגרים, ארגון תחרויות, מחנות אימונים ופעילויות שונות בתוך המרכז.

  משנת 2003, החל ריקרדו החל ריקרדו להפעיל בית ספר פרטי לטניס (הידוע כיום בשם vamos), במטרה לטפח שחקני עתיד, ולעזור לילדים שרוצים ללמוד את המשחק לנצל את הפוטנציאל שלהם בצורה מרבית בהתאם להשקפתו המקצועית והניסיון רב השנים שצבר הן כמאמן והן כשחקן.

  מאז שהוקם בית הספר Vamos, התאמנו בו למעלה מ-1000 שחקנים, חלקם במסגרת קבוצתית וחלקם במסגרת תחרותית-מקצועית.

  הפעילות של בית הספר לטניס Vamos מתבססת על העיקרון של פיתוח מודעות לתרבות ספורט – אורח חיים בריא תוך מיצוי הפוטנציאל הספורטיבי, יכולת התמודדות במצבי לחץ ופיתוח מחשבה חיובית בכל הקשור לסביבה.

  מעוניינים להצטרף לאחת מתכניות האימון שלנו ?

  ניתן לפנות אלינו בטלפון למשרד053-6229244 או 054-2199244 שי

  ניתן לפנות אלינו גם במייל פניה במייל: office@vamostennis.co.il

  תוכלו לעקוב אחרינו גם פייסבוק Vamos Tennis

  נשמח לעמוד לשירותכם

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   מאמרים

   הצוות שלנו

   הכירו את צוות Vamos Tennis שלנו  אנו מובילים מעל 20 שנה , חוגי טניס מגוונים המתאימים לכל אחד ולכל רמה כולל בעלי צרכים מיוחדים .הצוות שלנו מורכב מדריכי...

   טניס לקטנטנים

   רוצים להנחיל לטניסאים הצעירים ערכים ספורטיביים? מחפשים מסגרת לשעות אחר הצהריים? תוכנית "Vamos קטנטנים" היא תוכנית טניס עשירה המותאמת במיוחד עבור ילדים החל מגיל 3.5. התוכנית מגוונת ופועלת במישור...

   ענקית קידום האתרים