נשמח לעמוד לשירותכם

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

למה טניס

רציונל

היום בעידן הווירטואלי – מפגשים חברתיים, הוואי קהילתי, ומערכות יחסים הוחלפו על ידי מסך. כיצד אנו יכולים לחזור למקורות של בניית קהילה מחוברת המבוססת על תקשורת, שיח, הנאה והעצמה אחד של השני? אחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי מפגשים משותפים לפעילויות מחברות ומגבשות כגון פעילויות ספורט. שייכות לקהילה ואינטראקציה חברתית היא אחד מהצרכים הבסיסיים שלנו כבני אדם וככל שהזמן עובר, אנו מוצאים את עצמינו פחות חשופים לסביבה שמקיפה אותנו.

למה דווקא טניס?

טניס הינו ענף בסיס לכל ענפי הספורט. במשחק הטניס משתמשים בידיים, רגליים , מחבט וכדור. שילוב זה יוצר בסיס לכל ענף ספורט שהוא.

אומנם, הטניס הינו ענף ספורט יחידני אך המטרה בתכנית שלנו היא להפוך אותו למשחק קבוצתי , אשר כל ילד וילדה יוכלו להשתלב ולשתף פעולה יחדיו.

טניס הוא לא רק משחק אלא דרך חיים. זהו לא רק חוג אלא ענף ספורט המשלב לא רק מאמץ גופני ופיתוח מיומנויות מוטוריות חיוניות אלא גם:

  • שיתוף פעולה בין שחקנים וחיזוק יחסי חברות או משפחה המשקיעים יחד זמן איכות.
  • הנאה וכיף ממגוון משחקי כדור ומחבט.
  • יכולת לקבל החלטות ולגבש אסטרטגיית פעולה אישית וקבוצתית כאחד בכל חבטה וחבטה.

חוג הטניס הינו משחק לכל גיל בשיווין מגדרי אשר בנים ובנות משחקים יחדיו ולומדים לקבל אחד את השנייה, לעודד ולתמוך.

'כולנו משחקים טניס' זו לא עוד קלישאה מכיוון שזהו ספורט שמתאים לגבוהים, נמוכים , רזים, מלאים, משפחות, חברים והקהילה בכללותה.

נשמח לעמוד לשירותכם

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

מאמרים

תרומה לקהילה

Vamos Tennis גאים להיות מעורבים בעשייה קהילתית. אחד הערכים העיקריים שאנו מדגישים בעשייה שלנו הוא תרומה לקהילה. מחויבות חברתית היא דבר שאנו מקדמים באופן משמעותי ואנו מוקירים אותה כאחד...

טניס למתחילים

אוהבים טניס? לא בטוחים איך מתחילים? תוכנית Vamos מתחילים הינה תוכנית אימון ייחודית אשר מבוססת על למידה תהליכית ושלבית. במהלך השיעורים, נלמד החל מאופן החזקת מחבט,עבודת רגליים, חבטות בסיסיות ומתקדמות...

טניס לקטנטנים

רוצים להנחיל לטניסאים הצעירים ערכים ספורטיביים? מחפשים מסגרת לשעות אחר הצהריים? תוכנית "Vamos קטנטנים" היא תוכנית טניס עשירה המותאמת במיוחד עבור ילדים החל מגיל 3.5. התוכנית מגוונת ופועלת במישור...

ענקית קידום האתרים