נשמח לעמוד לשירותכם

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

טיפ מספר 18

ביגוד מתאים לספורט

ביגוד לספורט הוא קריטריון מאוד חשוב למתאמנים. חשוב ללבוש בדים רכים וקלילים שאינם מעיקים על המתאמן. ובאופן מפורט יותר:

חשוב לבחור בגדים שאינם צמודים מדי, אך מנגד שאינם רחבים ומסורבלים. בגדים מסורבלים עלולים ליצור תחושת כובד אצל המתאמן כאשר כל רגע נופלים לו חלקים כדוגמת סופגי זיעה ועוד. בגדים צמודים מדי עלולים לגרום לתחושת חוסר נוחות אצל המתאמן. לבשו בגדים רכים שנוח לכם עם הבד שלהם, כך שלא יציק לכם וימאיס עליכם את האימון.

חשוב ללבוש בגדים שמאפשרים נידוף זיעה כדוגמת חולצות כותנה או דריי פיט. לא מומלץ ללבוש בגדי ניילון אטומים (שאינם מוגדרים כדרייפיט), אלו עלולים לשמור על הזיעה עליכם ולגרום תחושת אי נעימות. כמו כן, פוטרים ובגדים כבדים עלולים לספוג את הזיעה ולהכביד עליכם. גם בבחירת מכנסי טייץ, שימו דגש על בחירת מכנסי דרייפיט, על מנת שהגוף יוכל להתאוורר.

כאשר אתם מתאמנים בחוץ בימים קרים, חשוב ללכת עם בגדים שמתאימים לטמפרטורה בחוץ. עצם העובדה שהינכם עושים ספורט ומחממים את הגוף, אין זה אומר שגופכם אינו מתקרר ממזג האוויר כדאי ללבוש חולצה תרמית אוורירית או קפוצ'ון קליל שאפשר להרגיש בו חופשיים.

אם הינכם מתאמנים בשעות הערב מחוץ לבית, השתדלו ללכת עם בגדים שאינם כהים כדי שיראו אתכם בכביש ואף אם יש צורך, לבשו גם מחזיר אור. אם אתם מתאמנים בשעות היום, חבשו כובע! לא כהמלצה, כחובה. בנוסף, לא מומלץ להוריד חולצה על מנת "להתאוורר" שכן הגוף קולט באופן זה כמות גדולה יותר של חום.

נשמח לעמוד לשירותכם

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

טיפים

טיפ מספר 22

ההתחלה – חבטה מול הקיר ההתחלות של הטניס כרוכות ברכישת תכונות רבות, אך חשוב לא לנתח את החבטות יותר מדי אלא לחוש את הכדור ולפעול לפי ההיגיון. כדי לרכוש...

טיפ מספר 15

הטיפ של היום נועד לשבור מיתוס העוסק בשאלה האם צמחוניים פוגעים ביכולת שלהם לפתח שרירים ולהיכנס לכושר בגלל מחסור בחלבונים. מתברר שמי שעובר לצמחונות, אינו מבטל את יכולתיו. ישנה...

ענקית קידום האתרים