נשמח לעמוד לשירותכם

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  טיפ מספר 17

  ספורט הורים וילדים

  ספורט משפחתי בין ההורים לילדים משפר את התקשורת ביניהם, מאחד את המשפחה ויכול לתקן בעיות תקשורת בין בני המשפחה.

  ספורט בין הורים וילדים שומר על החיים הבריאים של בני המשפחה, הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית. הורים שמבצעים ספורט עם ילדיהם מהווים דוגמא עבורם לאורח חיים בריאים. פעילות זו מאחדת את בני המשפחה ויוצרת קרבה המלמדת את ההורים על מצבם הפיזי והנפשי של ילדיהם.

  בחיי היום יום, הילד נמצא תחת סמכותם של בעלי תפקידים שונים, הן הורים והן מורים, בעלי תפקידים שעקב המגע איתם, הוא עלול לפתח תסכול בגלל דרישות של ביצוע שיעורי בית, סידור חדר וכדומה. דרך המשחק המשותף, הילד וההורה יוכלו להחליף תפקידים והילד יוכל לבטא סמכות וניהול, מה שיאפשר לו לפרוק אגרסיות שמקורן בתסכול זה וגם יעזור לפיתוח הדימוי העצמי שלו .

  כמו כן, במשחק הילד וההורה יוכלו להיות בעלי תלות משותפת אחד בשני, כחברים ושווים. מצב שבו ההורה מקבל סמכות במסגרת המשחק, יעביר את מסר הסמכות בצורה נכונה.

  חשוב במשחק המשותף להקשיב לילד בין השורות וללמוד מכך על מצוקותיו, כדוגמת " חבל שחברים שלי לא משחקים איתי כמו שאתה".

  במהלך המשחק מומלץ שלא לחזק תחרותיות וניצחון אלא עידוד הדדי, לחזק את הילד, לפרגן לו ולתת לו מוטיבציה. כך הילד ירכוש כבוד אליכם ויהנה בקרבתכם. בנוסף, כאשר יש הפסד, צריך להכניס את הילד לפרופורציה. זכרו לחזק את הילד על ההשקעה והמאמץ ולא רק על התוצאות.

  נשמח לעמוד לשירותכם

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   טיפים

   טיפ מספר 27

   יש שחקנים שאוהבים להעלות את הלחץ על יריבם ולהיות שחקני התקפה בעלי תקיפות ואינטנסיביות. בניגוד אליהם, יש מי שאוהב להיות שחקן הגנה ובעזרת סבלנות ואסטרטגיה הם גורמים ליריב...

   טיפ מספר 11

   משחק ספורטיבי כתורם חברתי ספורט, מלבד אמצעי כניסה לכושר, משמש גם כאמצעי חברתי. אין ספק שספורט מקרב בין אנשים ויכול לתרום רבות למצבים חברתיים אצל ילדכם, וגם אצלכם, המבוגרים....

   ענקית קידום האתרים